placeholder
filter_list
Aradığınız her şey bu menüde Vizyondakiler, gelecek dizi ve filmler, Netflix'teki içerikler, fragmanlar, yorumlar ve daha fazlası...
  1. Sinemix
  2. Haberler
  3. Agents Of SHIELD Dizisinin Yıldızı Chloe Bennet COVID-19'a Yakalandı

Agents Of SHIELD Dizisinin Yıldızı Chloe Bennet COVID-19'a Yakalandı

Okan Güner

Agents of S.H.I.E.L.D. dizisinde Daisy Johnson / Quake rolünde gördüğümüz Chloe Bennet'in koronavirüs testi pozitif çıktı. Uzun süredir devam eden dizi yedinci sezonunun ardından bu yılın başlarında sona erdi. Yayında olduğu süre boyunca tutkulu bir hayran kitlesine sahip olsa da, ABC'de beklenen reytingleri hiçbir zaman elde edemedi. Başlangıçta büyük ölçüde Marvel Sinematik Evreni'nin hikayesine sadık kalan dizi, sonraki sezonlarda bu hikayenin dışına çıktı ve giderek daha yaratıcı hikayeler ortaya çıkarmaya başlamıştı.

Agents of S.H.I.E.L.D. dizisindeki karakterlerin şimdilik Marvel Sinematik Evreni'nde görünmesi beklenmiyor. Fakat Clark Gregg'in hayat verdiği Phil Coulson karakteri bir istisna olabilir. Öte yandan Chloe Bennet de Quake olarak başka bir görünüme açık olduğunu açıkça belirtti. Agents of S.H.I.E.L.D. dizisi bitti fakat yıldız oyuncu "Oynamayı bitirmiş gibi hissetmiyorum" dedi. Daisy karakterinin dizinin en popüler karakterlerinden biri olduğunu düşünürsek, Bennet'in dileğinin gerçekleşmesi mümkün.

Bennet, Instagram üzerinden COVID-19 testi yaptırdığını açıkladı. Hikayelerindeki paylaşımlarıyla yılbaşı sabahında yüksek ateş ve nefes darlığı belirtileriyle uyandığını açıkladı. Ailesinden birkaç kişinin daha pozitif olduğunu açıklayan Bennet, "Hala net değiliz, fakat şimdilik iyiyiz." dedi. Son olarak neden sonucunu takipçileriyle paylaştığını açıkladı. "Hala COVID'i ciddiye almayanlara yinelemek istiyorum, lütfen lütfen ciddi alın." mesajını iletti. Gerekli önlemleri almasına rağmen hala çok hasta hissettiğini de takipçileriyle paylaştı.

Okan Güner