placeholder
filter_list
Aradığınız her şey bu menüde Vizyondakiler, gelecek dizi ve filmler, Netflix'teki içerikler, fragmanlar, yorumlar ve daha fazlası...
  1. Sinemix
  2. Haberler
  3. Wonder Woman 1984 Filminin Hasılatı Açıklandı

Wonder Woman 1984 Filminin Hasılatı Açıklandı

Okan Güner

Güzel oyuncu Gal Gadot'un başrolünde olduğu ve Wonder Woman filminin devamında çekilen Wonder Woman 1984 filminin elde ettiği gelirler açıklandı. Kendi evinde 5.5 milyon dolar gelir elde eden film, deniz aşırı pazarda da 10.1 milyon dolar gelir elde ederek küresel hasılatını 118.5 milyon dolar yaptı.

Ünlü oyuncu Gal Gadot'un, Wonder Woman karakterinin ve çizgi romanın çok fazla fanatiği olduğu göze alındığında bu hasılat ilk bakışta düşük gelebilir. Fakat bu tablo Koronavirüs'ün etkileri düşünüldüğünde şaşırtıcı değil. Bu gidişatla beraber bir önceki filminin başarısını yakalayamayan ve 200 milyon dolar bütçeyle çekilen Wonder Woman 1984, salgının sebep olduğu bu sonuca rağmen sosyal medyada tepkilere sebep oldu. Salgının yarattığı bu krizle mücadeleye ve WarnerMedia kuruluşuna destek olmak için film eş zamanlı olarak HBO Max'ta yayınlandı. WarnerMedia, HBO Max'ta Wonder Woman 1984 filminin popülaritesini göstermeye çalışan bazı rakamlar açıklasa da bu rakamların doğruluğu henüz netleşmedi. Warner Bros., DC Sinematik Evreni'ni büyütme planlarının önemli bir parçası olduğuna inanmış olacak ki, Gal Gadot ve yönetmen Patty Jenkins'in serinin üçüncü filmi için yeniden bir araya geleceğini şimdiden duyurdu.

Okan Güner