placeholder
filter_list
Aradığınız her şey bu menüde Vizyondakiler, gelecek dizi ve filmler, Netflix'teki içerikler, fragmanlar, yorumlar ve daha fazlası...
  1. Sinemix
  2. Haberler
  3. Henry Cavill'in Yaşadığı Talihsiz Kazaya Rağmen The Witcher'ın Çekimleri Devam Ediyor

Henry Cavill'in Yaşadığı Talihsiz Kazaya Rağmen The Witcher'ın Çekimleri Devam Ediyor

Okan Güner

Netflix'in popüler dizisi The Witcher'ın yeni sezon çekimleri Londra'nın batısında yer alan Arborfield Studios'ta, sette yaşananan bir kaza sonucu bacak kası yaralanması geçiren dizinin yıldızı Henry Cavill olmadan devam ediyor.

The Witcher'ın çekimlerinde yakışıklı yıldız Cavill'in kısa bir süreliğine kenara çekilmesi bekleniyor. Diğer prodüksiyonlara benzer şekilde bu dizinin de önümüzdeki günlerde tatil için ara vermesi planlanıyor. Haberin kaynağı İngiliz The Sun gazetesine göre Henry Cavill, saldırı parkurunda çalışırken emniyet kemerini taktığı sırada yaklaşık 6-7 metre yükseklikten düşerek bacağını incitti.

Yaşanan bu talihsiz kaza sonucu The Witcher’ın 2. sezonundaki çekimler ikinci defa askıya alınmış oldu. İlk olarak Mart ayında, oyuncu Kristofer Hivju'nun koronavirüs testinin pozitif olduğu açıkladığında ara verilmişti. Pozitif COVID-19 vakalarının artmasıyla birçok yapımın çekimleri Kasım ayında durduruldu.

Okurlara hatırlatmak gerekirse bir Netflix yapımı olan ve yeni sezonu merakla beklenen bu fantastik dizide Cavill, insanların hayvanlardan daha kötü olduğunu kanıtladığı bir dünyada yerini bulmaya çalışan yalnız bir canavar avcısı olan Geralt of Rivia(Rivyalı Geralt) rolünde karşımıza çıkıyor.

Okan Güner