placeholder
filter_list
Aradığınız her şey bu menüde Vizyondakiler, gelecek dizi ve filmler, Netflix'teki içerikler, fragmanlar, yorumlar ve daha fazlası...
  1. Sinemix
  2. Haberler
  3. Stranger Things 4. Sezon, Hopper'ın Arka Planından Çok Daha Fazlasını Açıklıyor

Stranger Things 4. Sezon, Hopper'ın Arka Planından Çok Daha Fazlasını Açıklıyor

Okan Güner

David Harbour, Stranger Things 4. sezonun Jim Hopper'ın arka planının derinliklerine dalacağını söylüyor. Harbor, hit Netflix şovunun dördüncü sezonunun, karakterinin yaptığı şeyler nedeniyle henüz en sevdiği sezon olduğunu söyledi. Muhtemelen bu, en son görüldüğü Rus esir kampından kaçmak anlamına geliyor. Bunu nasıl başardığını ancak zaman gösterecek.

Hopper dizide müthiş bir varlık olsa da, Eleven ve arkadaşlarını Upside Down'ın onlara attığı her şeyden korurken, geçmişi hakkında pek bir şey bilinmiyor. Hopper'ın kızı Sara'nın dizideki olaylardan önce öldüğünü ve onun ve eşi Diane'in boşanmasına yol açtığını biliyoruz. Hopper'ın alkolizm ve reçeteli ilaçlarla mücadelesi Sara'nın ölümünün bir sonucuydu, ancak Hawkins'teki işler başladıktan sonra bu komplo büyük ölçüde kenara itildi. Ancak önümüzdeki sezonda karakterin geçmişiyle ilgili daha çok şey ortaya çıkacak.

People ile yaptığı röportajda Harbor, Hopper'ın geçmişinden bir kenara ittiği bazı travmalarla uğraşmak zorunda kalabileceğini ortaya koydu. Harbour, hayranlarının arka planında Hopper'ın savaşçı tarafını göreceğini söylüyor. Bununla birlikte, Hopper'ın geçmiş hatalarının çoğunun gün ışığına çıkarılacağını ve Hawkins polis şefine musallat olacağını da söylüyor. Harbor, "Bir anlamda savaşçı olarak kim olduğuna dair geçmişinin çoğunu gerçekten görüyorsunuz ve geçmişte yaptığı hatalar onu ziyarete geri geliyor."

Görünüşe göre Stranger Things 4. sezon Hopper için bir hesaplaşma olacak. Sadece Rus esir kampından kaçmakla uğraşmak zorunda kalmayacak, aynı zamanda şeytanlarıyla da uğraşmak zorunda kalabilir. Hawkins'teki sürekli vahşi olaylar, onu bunu yapmaktan büyük ölçüde engelledi. İlk sezondaki olaylardan sonra, Hopper, vaktini onu vekil kızı olarak korumaya adayarak Eleven'i çok korumuştu. Artık Rusya'da yapayalnız olduğuna göre, uzun süredir uzak tuttuğu iblisler nihayet yüzeye çıkıyor olabilir.

Harbour'un alıntısının bir başka ilginç yanı, onun savaşçı yönüdür. Hawkins polis şefi de kimi ve neyi sevdiği için savaşmaya istekli olduğunu göstermiş olsa da, Stranger Things 4. sezon bunu tamamen yeni bir seviyeye taşıyacak. Hopper, Rus hapishane kampında mahsur kaldığında, Upside Down'daki şeytanlardan bile daha acımasız olabilecek yepyeni bir düşmanla uğraşmak zorunda kalacak. Şimdiye kadar Stranger Things 4. sezonla ilgili ayrıntılar oldukça azdı, ancak üretimin yeniden başlatılması ve çalıştırılmasıyla Harbour, önümüzdeki sezon için heyecanını açığa vurma konusunda oldukça açık davrandı. Şovun Netflix'i ne zaman vuracağına dair henüz bir bilgi yok, ancak 2021'de bir süre bekleniyor.

Okan Güner